PassMax Şifre Yöneticisi

Şifreleri Güvenli Şekilde Saklayın
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.8 MB
  • Version 1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma xmaxsoft
Şifrelerinizi unutma derdine son veren PassMax Şifre Yöneticisi ile Şifrelerinizi bilinen en güvenilir şifreleme yöntemi ile unutmamanız için saklar.

Çok fazla şifre kullanan ve şifreleri devamlı karıştıran biri iseniz PassMax Şifre Yöneticisi ile şifrelerinizi güvenli bir şekilde telefonunuzda saklayabilirsiniz. Şifre saklamak ne kadar kolay olsa da güvende tutmak ve düzene sokmam o kadar kolay değil. Telefonunuza yüklediğiniz ve dosya erişimine izin verdiğiniz uygulamalar diğer uygulamaların verilerini okuyabilir ancak PassMax Şifre Yöneticisi ile şifreleriniz yeniden şifrelenerek depolanır bu sayede diğer uygulamalar şifrelerinizi görüntüleyemezler.

Şifrelerinizi düzene sokarak onlara kullanıldığı site, kullanıcı adı ve mail gibi bilgileri girerek sadece şifrenizi değil kayıt olduğunuz sitelerin giriş bilgilerini unutmayacaksınız. İki adet dil destekleyen uygulama cihaz dili ile çalışır. Güvenlik sebebi ile şifrelenmiş verileriniz sadece telefonunuzda barındırılır başka bir kaynağa gönderilmez. Şifrelerinizi sadece siz görmeniz için uygulamaya girişte şifre istemektedir ve yanlış girişlerde güvenlik sorusu sormaktadır ve güvenlik sorusuna yanlış cevap verildiği zaman uygulama kendisini kapatmaktadır. Şifre veritabanı size özel oluşturulur ve diğer kullanıcıların veri tabanları ile uyuşmaz.

Daha Fazla Göster
PassMax Şifre Yöneticisi indir